SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

Dzień Matki na Wyspie Słodowej - 24 maj 2015

2015-05-18 20:53

Zapraszam serdecznie - Spotkajmy się na Wyspie - w moim namiocie bezpłatna analiza składu ciała, kupony rabatowe na porady dietetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, organizatorzy przygotowali też mnóstwo innych atrakcji - poczytaj, przyjdź z Rodziną :)


Dzień Matki na Wyspie Słodowej. Rozpoczynamy Miesiąc Rodziny!

 

24 maja piknikiem z okazji Dnia Matki na Wyspie Słodowej rozpocznie się Miesiąc Rodziny. W programie specjalne atrakcje dla mam, zajęcia sportowe i mnóstwo zabaw dla najmłodszych. Do wspólnej rodzinnej zabawy na Wyspie Słodowej zapraszamy od 13.00 do 19.00. Wstęp wolny.

 

Z okazji święta wszystkich mam na Wyspie Słodowej wydzielona zostanie specjalna strefa dla kobiet, w której mamy będą mogły skorzystać z porad kosmetycznych, dietetycznych i trenerskich. Panie poznają tajniki prawidłowego manicure i pedicure, dowiedzą się wszystkiego o nowych trendach w makijażu oraz wybiorą najlepszy dla siebie kosmetyk, testując go wcześniej na własnej skórze. Mamy, które szczególnie dbają o dobrą formę, będą mogły poddać się analizie składu ciała, określić swój wskaźnik BMI oraz skorzystać z zajęć zumby czy treningu dla mam z dzieckiem w wózku. Specjalnie dla przyszłych rodziców ruszy także plenerowa szkoła rodzenia i karmienia piersią.

 

O godz. 15.00 wszystkie dzieci zaprosimy na spektakl Bajkobusu „Tesla vs Edison, czyli z prądem lub pod prąd”, a później na wycieczkę wg książki „Szlakiem wrocławskich krasnali”, którą poprowadzi sam autor – Krzysztof Głuch. Dla małoletnich uczestników przygotowana została także bogata oferta warsztatów, m.in. wykonywanie etnicznej biżuterii, bodypainting (tatuaże z różnych stron świata), warsztaty kulinarne i aktorskie oraz zajęcia edukacyjne z zakresu robotyki i grafiki. Najmłodszych czeka też szalona zabawa na dmuchańcach oraz mrożące krew w żyłach spotkanie z dinozaurami!

 

Miłośnicy jednośladów z pewnością zajrzą do rowerowego miasteczka na Wyspie Piaskowej, przygotowanego przez „Gazetę Wyborczą”, w którym prowadzone będą pokazy rowerów, wyścigi na trenażerach, zabawy dużymi puzzlami oraz konkursy. Chwilę wytchnienia zapewnią z kolei leżaki oraz książka, którą wypożyczymy w Bibliotece Plenerowej. Również na Wyspie Piaskowej mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy zapewnią rozgrywki bubble football, czyli piłki nożnej, w którą gra się będąc „ubranym” w dmuchaną kulę. Poza tym na rodziny czekać będą stanowiska do badmintona, turnballe oraz bule.

 

Przez cały czas trwania pikniku funkcjonować będzie informacyjne miasteczko rodzinne, w którym specjaliści udzielą porad m.in. z zakresu profilaktyki zdrowia, wychowania i opieki nad dziećmi, a także różnych form wsparcia instytucjonalnego dla rodzin.