SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

WROCŁAW - MUCHOBÓR - Zagony 1/3
KIEŁCZÓW - NZOZ Przychodnia - Wilczycka 14

506-073-352
gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com

O MNIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA

 

Prowadzę prywatny gabinet dietetyczny we Wrocławiu i podwrocławskim Kiełczowie. 

Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i otyłości naturalnymi metodami, czyli zdrową, zbilansowaną dietą, którą opracowuję indywidualnie na podstawie zapotrzebowania klienta. 

Pacjentom chorym proponuję leczenie żywieniem, czyli dietoterapię w schorzeniach  (m.in. cukrzyca, miażdżyca, problemy hormonalne (tarczyca, PCO, insulinooporność), choroby układu pokarmowego (nadkwasota, choroba wrzodowa, zakażenie helicobacter pylori, problemy z wątrobą, woreczkiem żółciowym i jelitami)). 

Szerokie grono moich pacjentów stanowią najmłodsi i kobiety w najważniejszych dla nas okresach życia - ciąży i laktacji.

Opracowuję indywidualnie dopasowane diety na podstawie wyniku testów na nietolerancje pokarmowe oraz testów DNA.

 

Z moimi pacjentami jestem w stałym kontakcie - mailowym i telefonicznym. Możesz do mnie pisać i dzwonić pomiędzy wizytami - odpowiem na dodatkowe pytania, staram się wspierać i motywować w momentach kryzysu.

Na Wydziale Nauk Społecznych i Nauk Medycznych WSNS w Lublinie ukończyłam "Dietetykę i Planowanie Żywienia. Jestem absolwentką AE we Wrocławiu oraz Akademii Dietetyki w Łodzi.  

W ramach kształcenia podyplomowego ukończyłam również z wyróżnieniem liczne kursy z zakresu dietetyki i żywienia człowieka na uczelniach zagranicznych, m. in.  „Nutrition for Health Promotion and Disease Prevention” - University of California, San Francisco, „Nutrition, Health, and Lifestyle” - Vanderbilt University, „Child Nutrition” – Stanford University.

W 2013r. odbyłam szkolenie specjalistyczne w zakresie dietetyki sportowej, żywienia kobiet w ciąży, karmiących i małych dzieci oraz dietoterapii w chorobach genetycznych i otyłości powikłanej. 

Posiadam certyfikat VitaGenum „Testy Genetyczne w praktyce Dietetyka” oraz Cambridge Diagnostics „Immunodiagnostyka Nietolerancji Pokarmowej”.   

 

Serdecznie zapraszam do współpracy - pomogę Ci osiągnąć upragniony cel - redukcję lub wzrost wagi, poprawę stanu zdrowia, zmianę nawyków żywieniowych. Dietetyka to moja pasja, chętnie się nią z Tobą podzielę.

 

Dietetyk Wrocław:

Gabinet Dietetyczny, przy ul. Zagony 1/3 Muchobór

Dietetyk Kiełczów:

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego, przy ulicy Wilczyckiej 14

 

W Gabinecie posiadam najwyższej klasy sprzęt – Analizator Składu Ciała TANITA BC-418 MA. Posiada atest medyczny, wykorzystuje metodę BIOIMPEDANCJI ELEKTRYCZNEJ, posiada 8 elektrod.

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ W KOLEJNYCH ZAKŁADKACH