SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

NIETOLERANCJE POKARMOWE

2014-06-07 22:03

Zapraszam do skorzystania z nowej usługi - Wykonanie Testu na Nietolerancje Pokarmowe.

Ukończyłam szkolenie organizowane przez Cambridge Diagnostics.

Dlaczego ta Firma? Testów na Nietolerancję na rynku jest sporo. Zdecydowałam się na współpracę z Cambridge, ponieważ mają w Swojej ofercie FoodDetective - test badający 59 antygenów w klasie IgG (podklasy1-4). Podklasy oznaczają, że badamy dokładnie wszystkie możliwe przeciwciała. Test jest niedrogi - cena samego Testu na Nietolerację - 399 zł (cena producenta) + 100 zł wizyta u mnie - około 1,5h - wykonuję Test i opracowuję zalecenia żywieniowe na postawie Wyników.

Wyniki - zdumiewające. Osoby, które nie mogły schudnąć - zaczynają "lecieć w dół", ustępują dolegliwości oficjalnie sklasyfikowane jako "Zespół Jelita Nadwrażliwego", ustępują dolegliwości skórne, stawowe, nerwowe, wiele innych schorzeń.

Dlaczego? Ponieważ nasz Układ Immunologiczny, zamiast skupić się na substancjach, bakteriach, wirusach szkodliwych - coraz częściej rozpoznaje pożywienie jako coś z czym trzeba walczyć. "Rozmienia się na drobne", nie jest w pełni efektywy.

Zapraszam na FB, gdzie postanowiłam Sprawdzić na Sobie - Jak to Działa - a Działa napewno - widzę po moich Pacjentach.

https://www.facebook.com/dietetyk.osobisty/posts/685804371455873

499zł i Wszystko Wiesz - co Ci szkodzi, Eliminujesz (musisz być gotowy na ten krok - mogą to być produkty, które uwielbiasz) i Zaczynasz Żyć na Pełnych Obrotach - Jest Różnica