SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

CIĄŻA I LAKTACJA

Okres ciąży i karmienia piersią to szczególny okres w Twoim życiu. Ważny w równym stopniu dla Ciebie jak i Twojego dziecka. Wzrasta zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Nawet jeśli odżywiasz się zdrowo, szczególny stan fizjologiczny w jakim się znajdujesz może wymagać dodatkowych porcji konkretnych produktów.

„Jesteś tym co jesz” - to jak się odżywiasz – co i w jakich ilościach jesz i pijesz, wpływa nie tylko na Twój organizm, ale też kształtuje młodego człowieka, którego kochasz najbardziej na świecie. Z przyjemnością pokażę Ci jak powinno wyglądać żywienie w tym szczególnym okresie – abyście mogli oboje spać spokojnie.

 

Zapraszam na 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

  • Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustalimy indywidualne zalecenia, uwzględniające stan w jakim się znajdujesz (ciąża, laktacja)
  • Badanie składu ciała nie może zostać przeprowadzone w trakcie ciąży i laktacji. Zrobimy pomiar wagi i na podstawie wyniku oraz kilku dodatkowych informacji (wzrost, wiek) dowiesz się, czy wszystko jest w normie, a jeśli nie to uzyskasz konkretne informacje co powinnaś zrobić, żeby to zmienić.
  • Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe zalecenia żywieniowe, Możesz zamówić również indywidualny jadłospis.
  • Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.

CENA:

200zł - I wizyta

120zł - Wizyta kontrolna

100zł - Jadłospis Szczegółowy Indywidualny

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com