SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

WROCŁAW - MUCHOBÓR - Zagony 1/3
KIEŁCZÓW - NZOZ Przychodnia - Wilczycka 14

506-073-352
gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com

ODCHUDZANIE

 

Chcesz schudnąć, ale nie chcesz się głodzić? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na odchudzanie będzie bezpieczny i skuteczny?  Zostaw to dietetykowi – daję Ci gwarancję utraty zbędnych kilogramów bez utraty zdrowia i ze spokojną głową.

Po wizycie dostaniesz dokładny opis produktów (jakościowy i ilościowy) do spożycia w ciągu dnia, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że możesz wszystko co zostanie zapisane zjeść, a kilogramy będą spadać.

Dieta jest opracowywana indywidualnie – w oparciu o Twoje aktualne zapotrzebowanie na kalorie, składniki mineralne i witaminy. Dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu nie będziesz zmuszony sięgać po zbędną suplementację.

Moim celem jest nie tylko skuteczne odchudzanie, dbam o Twoje parametry zdrowotne – biorę dodatkowo pod uwagę choroby z którymi się zmagasz (m.in. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, problemy hormonalne), a dieta jest zawsze tak ustawiona, abyś uzyskał nie tylko smukłą sylwetkę, ale  też zdrowe, piękne ciało.

Biorę pod uwagę Twój plan dnia – w jakich godzinach pracujesz, kiedy wstajesz i kładziesz się spać, ile masz czasu na przygotowanie posiłków. Nie może być inaczej, jeśli masz wytrwać w swoich postanowieniach.

 

I WIZYTA to 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·        Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustalimy indywidualne zalecenia, które będą się sprawdzać w Twoim przypadku

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje - które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.

·         Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz konkretny Jadłospis – Ilościowy lub Szczegółowy, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz. Zalecenia i Jadłospis ilościowy otrzymasz już następnego dnia, a Jadłospis Szczegółowy piszę maksymalnie 7 dni, w zależości od tego nad iloma Jadłospisami aktualnie pracuję.

·         Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

KOLEJNE WIZYTY to 30-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·         Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, podczas którego wysłucham wszystkich Twoich uwag i odpowiem na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się nie tylko ile udało Ci się utracić kilogramów, ale też jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry już uległy poprawie i co należy dalej robić, aby proces nadal przebiegał bezproblemowo i bez przestojów w utracie kilogramów.

 

Tu zrzucisz zbędne kilogramy bez efektu jojo, cudownych tabletek i suplementów.

 

CENA:

200zł - I wizyta z Jadłospisem Ilościowym

250zł - I wizyta z Jadłospisem Szczegółowym

100zł - Wizyta kontrolna

200zł - Wizyta kontrolna z kolejnym Jadłospisem Szczegółowym

+ 50zł - Oferta dla par - Jeśli na wizytę przyjdziecie we dwoje - z Partnerem, Znajomym to druga osoba płaci dodatkowo tylko 50zł, a wasze Jadłospisy różnią się tylko wielkością porcji

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com