SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

ODCHUDZANIE

 

Chcesz schudnąć, ale nie chcesz się głodzić? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na odchudzanie będzie bezpieczny i skuteczny?  Zostaw to dietetykowi – daję Ci gwarancję utraty zbędnych kilogramów bez utraty zdrowia i ze spokojną głową.

Po wizycie dostaniesz dokładny opis produktów (jakościowy i ilościowy) do spożycia w ciągu dnia, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że możesz wszystko co zostanie zapisane zjeść, a kilogramy będą spadać.

Dieta jest opracowywana indywidualnie – w oparciu o Twoje aktualne zapotrzebowanie na kalorie, składniki mineralne i witaminy. Dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu nie będziesz zmuszony sięgać po zbędną suplementację.

Moim celem jest nie tylko skuteczne odchudzanie, dbam o Twoje parametry zdrowotne – biorę dodatkowo pod uwagę choroby z którymi się zmagasz (m.in. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, problemy hormonalne), a dieta jest zawsze tak ustawiona, abyś uzyskał nie tylko smukłą sylwetkę, ale  też zdrowe, piękne ciało.

Biorę pod uwagę Twój plan dnia – w jakich godzinach pracujesz, kiedy wstajesz i kładziesz się spać, ile masz czasu na przygotowanie posiłków. Nie może być inaczej, jeśli masz wytrwać w swoich postanowieniach.

 

I WIZYTA to 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·        Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustalimy indywidualne zalecenia, które będą się sprawdzać w Twoim przypadku

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje - które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.

·         Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe Zalecenia Żywieniowe oraz Rozkład i Ilość Porcji do spożycia w ciągu dnia, z uwzględnieniem parametrów zdrowotnych Twojej diety. Jeśli zamówisz Jadłospis Szyty na Miarę otrzymasz również, bez dodatkowych opłat dostęp do aplikacji Dietetyk Pro. A więc dostęp do jadłospisu, listy zakupów i zaleceń. W aplikacji możesz również m. in. oznaczać zrealizowane posiłki, treningi, nawodnienie, a nawet odstępstwa od diety. Dostęp ważny jest przez rok.

·         Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

KOLEJNE WIZYTY to 30-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

  • Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, podczas którego wysłucham wszystkich Twoich uwag i odpowiem na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety
  • Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się nie tylko ile udało Ci się utracić kilogramów, ale też jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry już uległy poprawie i co należy dalej robić, aby proces nadal przebiegał bezproblemowo i bez przestojów w utracie kilogramów.
  • Omówimy dalsze postępowanie dietetyczne - omówimy zmiany w obecnym Planie Żywieniowum lub przygotuję dla Ciebie kolejny Jadłospis Szyty na Miarę

Tu zrzucisz zbędne kilogramy bez efektu jojo, cudownych tabletek i suplementów.

 

CENA:

200zł - I wizyta

150zł - Wizyta kontrolna

120zł - Jadłospis Szyty na Miarę 7-dniowy

200zł - Jadłospis Szyty na Miarę 14-dniowy

+ 100zł - Oferta dla par - Jeśli na wizytę przyjdziecie we dwoje - z Partnerem, Znajomym to druga osoba płaci dodatkowo tylko 100zł, a wasze Jadłospisy różnią się tylko wielkością porcji

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net