SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

DIETOTERAPIA CHORÓB

Cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, podwyższony cholesterol, problemy hormonalne – to problemy naszych czasów. Łączy je jedno – leczenie wszystkich można wspomagać dietą, a w wielu przypadkach jest to niezbędne.

Możesz poddać się i przyjmować leki do końca życia. Możesz też umówić się na spotkanie z dietetykiem, który pomoże Ci pokonać chorobę, odzyskać zdrowie i radość z życia.

Zajmuję się leczeniem dietetycznym nie tylko klasycznych chorób, w których zalecana jest zmiana sposobu żywienia. Nie boję się skomplikowanych przypadków – ustalam diety niskobiałkowe w chorobach nerek, ubogopurynowe w dnie moczanowej i wiele innych. Zadzwoń, zapytaj – powiem Ci, czy w Twoim przypadku dietoterapia może pomóc i w jaki sposób.

 

I WIZYTA to 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·         Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustalimy indywidualne zalecenia, uwzględniające wszystkie schorzenia i problemy, z którymi się zgłaszasz

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.

·         Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe Zalecenia Żywieniowe oraz Rozkład i Ilość Porcji do spożycia w ciągu dnia, z uwzględnieniem parametrów zdrowotnych Twojej diety. Jeśli zamówisz Jadłospis Szyty na Miarę otrzymasz również, bez dodatkowych opłat dostęp do aplikacji Dietetyk Pro. A więc dostęp do jadłospisu, listy zakupów i zaleceń. W aplikacji możesz również m. in. oznaczać zrealizowane posiłki, treningi, nawodnienie, a nawet odstępstwa od diety. Dostęp ważny jest przez rok.

·         Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

KOLEJNE WIZYTY to 30-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

  • Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, podczas którego wysłucham wszystkich Twoich uwag i odpowiem na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety
  • Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się w jaki sposób zmienia się Twoje ciało - jaka jest Twoja aktualna waga, zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry już uległy poprawie i co należy dalej robić, aby proces naprawy postępował do przodu.
  • Omówimy dalsze postępowanie dietetyczne - omówimy zmiany w obecnym Planie Żywieniowum lub przygotuję dla Ciebie kolejny Jadłospis Szyty na Miarę

 

CENA:

200zł - I wizyta

150zł - Wizyta kontrolna

120zł - Jadłospis Szyty na Miarę 7-dniowy

200zł - Jadłospis Szyty na Miarę 14-dniowy

+ 100zł - Oferta dla par - Jeśli na wizytę przyjdziecie we dwoje - z Partnerem, Znajomym to druga osoba płaci dodatkowo tylko 100zł, a wasze Jadłospisy różnią się tylko wielkością porcji

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net