SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

WROCŁAW - MUCHOBÓR - Zagony 1/3
KIEŁCZÓW - NZOZ Przychodnia - Wilczycka 14

506-073-352
gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com

DIETOTERAPIA CHORÓB

Cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, podwyższony cholesterol, problemy hormonalne – to problemy naszych czasów. Łączy je jedno – leczenie wszystkich można wspomagać dietą, a w wielu przypadkach jest to niezbędne.

Możesz poddać się i przyjmować leki do końca życia. Możesz też umówić się na spotkanie z dietetykiem, który pomoże Ci pokonać chorobę, odzyskać zdrowie i radość z życia.

Zajmuję się leczeniem dietetycznym nie tylko klasycznych chorób, w których zalecana jest zmiana sposobu żywienia. Nie boję się skomplikowanych przypadków – ustalam diety niskobiałkowe w chorobach nerek, ubogopurynowe w dnie moczanowej i wiele innych. Zadzwoń, zapytaj – powiem Ci, czy w Twoim przypadku dietoterapia może pomóc i w jaki sposób.

 

I WIZYTA to 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·         Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustalimy indywidualne zalecenia, uwzględniające wszystkie schorzenia i problemy, z którymi się zgłaszasz

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.

·         Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe Zalecenia Żywieniowe, w których złożę w dietetyczną całość wszystkie Twoje problemy. Możesz też zamówić konkretny Jadłospis – Ilościowy lub Szczegółowy, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz. Jadłospis poza poprawą zdrowia może zakładać redukcję kilogramów, jeśli nie ma przeciwskazań medycznych.

·         Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

KOLEJNE WIZYTY to 30-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·         Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad dietetyczny, podczas którego wysłucham wszystkich Twoich uwag i odpowiem na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się w jaki sposób zmienia się Twoje ciało - jaka jest Twoja aktualna waga, zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry już uległy poprawie i co należy dalej robić, aby proces naprawy postępował do przodu.

 

CENA:

200zł - I wizyta z Jadłospisem Ilościowym

250zł - I wizyta z Jadłospisem Szczegółowym

100zł - Wizyta kontrolna

200zł - Wizyta kontrolna z kolejnym Jadłospisem Szczegółowym

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com