SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

Praktyka Lekarza Rodzinnego Kiełczów
ul. Wilczycka 14, I piętro, Gabinet nr 6

506-073-352
gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com

ŻYWIENIE DZIECI

Dzieci to nasze największe szczęście. Chcemy żeby były zdrowe i szczęśliwe. Prawidłowe odżywianie to jeden z warunków prawidłowego wzrostu, rozwoju fizycznego i psychicznego młodych ludzi.

Rodziców najmłodszych zapraszam na wizytę podczas której dowiedzą się jak i kiedy wprowadzać nowe pokarmy do diety maluszka, czego należy bezwzględnie unikać, a jakie produkty powinny na stałe zagościć w dziecięcym menu. Dostaniecie kalendarz wprowadzania nowych pokarmów i szczegółowe zalecenia.

Oferuję pomoc w leczeniu nadwagi i otyłości najmłodszych – pomimo dobrych chęci i starań rodziców czasem jest im trudno poprowadzić dziecko samodzielnie. Zdarza się, że potrzebny jest autorytet osoby z zewnątrz, a plan żywieniowy zostanie ułożony tak, aby dziecko mimo diety odchudzającej miało pokryte indywidualne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały. Waga będzie redukowana w sposób zdrowy i trwały, a rodzice będą mogli spać spokojnie, ponieważ młody człowiek będzie odżywiony, a nie przejedzony.

 

I WIZYTA to 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·         Z rodzicami i dzieckiem zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustalimy indywidualne zalecenia i plan żywieniowy

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała u starszych dzieci i ważenie najmłodszych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskacie konkretne informacje, które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.

·         Po spotkaniu uzyskacie szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz jeśli będzie taka potrzeba konkretny Jadłospis – Ilościowy lub Szczegółowy, w zależności od tego, która opcja będzie dla dziecka najbardziej korzystna.

·         Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

 

KOLEJNE WIZYTY to 30-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·         Z rodzicami i dzieckiem zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad dietetyczny, podczas którego wysłucham wszystkich Waszych uwag i odpowiem na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała u starszych dzieci i ważenie najmłodszych. Przeanalizuemy wynik, dzięki czemu uzyskacie konkretne informacje, które parametry już uległy poprawie i co należy dalej robić, aby proces nadal przebiegał bezproblemowo i bez przestojów w utracie kilogramów (w przypadku odchudzania dziecka)

·         Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

 

Po każdej wizycie młody pacjent otrzyma nagrodę za dobre wyniki – razem ustalimy wcześniej co to ma być – np. przepis na ulubione danie w dietetycznej odsłonie, plan żywieniowy ulubionej postaci (sportowca, muzyka, a nawet bohatera bajki)

CENA:

200zł - I wizyta

120zł - Wizyta kontrolna

100zł - Jadłospis Szczegółowy Indywidualny

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com