SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

ŻYWIENIE DZIECI

Dzieci to nasze największe szczęście. Chcemy żeby były zdrowe i szczęśliwe. Prawidłowe odżywianie to jeden z warunków prawidłowego wzrostu, rozwoju fizycznego i psychicznego młodych ludzi.

Rodziców najmłodszych zapraszam na wizytę podczas której dowiedzą się jak i kiedy wprowadzać nowe pokarmy do diety maluszka, czego należy bezwzględnie unikać, a jakie produkty powinny na stałe zagościć w dziecięcym menu. Dostaniecie kalendarz wprowadzania nowych pokarmów i szczegółowe zalecenia.

Oferuję pomoc w leczeniu nadwagi i otyłości najmłodszych – pomimo dobrych chęci i starań rodziców czasem jest im trudno poprowadzić dziecko samodzielnie. Zdarza się, że potrzebny jest autorytet osoby z zewnątrz, a plan żywieniowy zostanie ułożony tak, aby dziecko mimo diety odchudzającej miało pokryte indywidualne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały. Waga będzie redukowana w sposób zdrowy i trwały, a rodzice będą mogli spać spokojnie, ponieważ młody człowiek będzie odżywiony, a nie przejedzony.

 

I WIZYTA to 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

·         Z rodzicami i dzieckiem zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustalimy indywidualne zalecenia i plan żywieniowy

·         Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała u starszych dzieci i ważenie najmłodszych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskacie konkretne informacje, które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.

·         Po spotkaniu uzyskacie szczegółowe Zalecenia Żywieniowe oraz Rozkład i Ilość Porcji do spożycia w ciągu dnia, z uwzględnieniem parametrów zdrowotnych diety dziecka. Jeśli zdecysujecie się na Jadłospis Szyty na Miarę otrzymacie również, bez dodatkowych opłat dostęp do aplikacji Dietetyk Pro. A więc dostęp do jadłospisu, listy zakupów i zaleceń. W aplikacji można również m. in. oznaczać zrealizowane posiłki, treningi, nawodnienie, a nawet odstępstwa od diety. Dostęp ważny jest przez rok.

·         Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

 

KOLEJNE WIZYTY to 30-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

  • Z rodzicami i dzieckiem zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad dietetyczny, podczas którego wysłucham wszystkich Waszych uwag i odpowiem na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety
  • Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała u starszych dzieci i ważenie najmłodszych. Przeanalizuemy wynik, dzięki czemu uzyskacie konkretne informacje, które parametry już uległy poprawie i co należy dalej robić, aby proces nadal przebiegał bezproblemowo i bez przestojów w utracie kilogramów (w przypadku odchudzania dziecka)
  • Omówimy dalsze postępowanie dietetyczne - omówimy zmiany w obecnym Planie Żywieniowum lub przygotuję dla Ciebie kolejny Jadłospis Szyty na Miarę
  • Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

 

Po każdej wizycie młody pacjent otrzyma nagrodę za dobre wyniki – razem ustalimy wcześniej co to ma być – np. przepis na ulubione danie w dietetycznej odsłonie, plan żywieniowy ulubionej postaci (sportowca, muzyka, a nawet bohatera bajki)

 

CENA:

200zł - I wizyta

150zł - Wizyta kontrolna

120zł - Jadłospis Szyty na Miarę 7-dniowy

200zł - Jadłospis Szyty na Miarę 14-dniowy

+ 100zł - Oferta dla par - Jeśli na wizytę przyjdziecie we dwoje - z Partnerem, Znajomym to druga osoba płaci dodatkowo tylko 100zł, a wasze Jadłospisy różnią się tylko wielkością porcji

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net