SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

WROCŁAW - MUCHOBÓR - Zagony 1/3
KIEŁCZÓW - NZOZ Przychodnia - Wilczycka 14

506-073-352
gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com

ALERGIE I NIETOLERANCJE POKARMOWE

 

Żyjemy w czasach, gdy pojawia się coraz więcej przypadków alergii i nietolerancji pokarmowych. Produkty które nam szkodzą, należy wyeliminować i zastąpić innymi tak, aby nie nabawić się niedoborów składników odżywczych, witamin i minerałów. Nawet bardzo restrykcyjna dieta może zapewnić zbilansowany jadłospis, trzeba tylko wiedzieć jakie produkty wybierać i jak je łączyć, aby zostały przez Twój organizm dobrze przyswojone.

 

Z dietetykiem możesz umówić się na spotkanie, gdy:

  • Masz stwierdzone konkretne alergie, nietolerancje lub choroby genetyczne, które zmuszają Cię do eliminacji kluczowych produktów (np. celiakia) – dostaniesz konkretne wskazówki jakich dodatków do żywności unikać, aby nie jeść alergenów nieświadomie, jakie zamienniki możesz wybierać. W przypadku nietolerancji pokarmowej ustalamy czas i stopień eliminacji nietolerowanych produktów w zależności od stopnia nasilenia nietolerancji i ich liczby.
  • Masz złe samopoczucie, problemy z układem trawiennym? Podejrzewasz, że coś Ci szkodzi, ale nie wiesz co – wykonaj test na nietolerancje pokarmowe. Na podstawie wyniku ułożymy zdrową dietę eliminacyjną - ustalimy czas i stopień eliminacji nietolerowanych produktów w zależności od stopnia nasilenia nietolerancji i ich liczby. Dostaniesz listę produktów i składników żywności, których powinieneś unikać oraz dokładny opis zamienników, które możesz wybierać. 
  • Podczas spotkania wykonamy dodatkowo badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób. Dowiesz się co działa na Twoją korzyść, a co nie, oraz w którym kierunku powinny iść zmiany.

 

CENA:

200zł - I wizyta z Jadłospisem Ilościowym

250zł - I wizyta z Jadłospisem Szczegółowym

100zł - Wizyta kontrolna

200zł - Wizyta kontrolna z kolejnym Jadłospisem Szczegółowym

+ 50zł - Oferta dla par - Jeśli na wizytę przyjdziecie we dwoje - z Partnerem, Znajomym to druga osoba płaci dodatkowo tylko 50zł, a wasze Jadłospisy różnią się tylko wielkością porcji

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com