SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

ALERGIE I NIETOLERANCJE POKARMOWE

 

Żyjemy w czasach, gdy pojawia się coraz więcej przypadków alergii i nietolerancji pokarmowych. Produkty które nam szkodzą, należy wyeliminować i zastąpić innymi tak, aby nie nabawić się niedoborów składników odżywczych, witamin i minerałów. Nawet bardzo restrykcyjna dieta może zapewnić zbilansowany jadłospis, trzeba tylko wiedzieć jakie produkty wybierać i jak je łączyć, aby zostały przez Twój organizm dobrze przyswojone.

 

Z dietetykiem możesz umówić się na spotkanie, gdy:

  • Masz stwierdzone konkretne alergie, nietolerancje lub choroby genetyczne, które zmuszają Cię do eliminacji kluczowych produktów (np. celiakia) – dostaniesz konkretne wskazówki jakich dodatków do żywności unikać, aby nie jeść alergenów nieświadomie, jakie zamienniki możesz wybierać. W przypadku nietolerancji pokarmowej ustalamy czas i stopień eliminacji nietolerowanych produktów w zależności od stopnia nasilenia nietolerancji i ich liczby.
  • Masz złe samopoczucie, problemy z układem trawiennym? Podejrzewasz, że coś Ci szkodzi, ale nie wiesz co – wykonaj test na nietolerancje pokarmowe. Na podstawie wyniku ułożymy zdrową dietę eliminacyjną - ustalimy czas i stopień eliminacji nietolerowanych produktów w zależności od stopnia nasilenia nietolerancji i ich liczby. Dostaniesz listę produktów i składników żywności, których powinieneś unikać oraz dokładny opis zamienników, które możesz wybierać. 
  • Podczas spotkania wykonamy dodatkowo badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Przeanalizujemy wynik, dzięki czemu uzyskasz konkretne informacje, które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób. Dowiesz się co działa na Twoją korzyść, a co nie, oraz w którym kierunku powinny iść zmiany.

Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe Zalecenia Żywieniowe oraz Rozkład i Ilość Porcji do spożycia w ciągu dnia, z uwzględnieniem parametrów zdrowotnych Twojej diety. Jeśli zamówisz Jadłospis Szyty na Miarę otrzymasz również, bez dodatkowych opłat dostęp do aplikacji Dietetyk Pro. A więc dostęp do jadłospisu, listy zakupów i zaleceń. W aplikacji możesz również m. in. oznaczać zrealizowane posiłki, treningi, nawodnienie, a nawet odstępstwa od diety. Dostęp ważny jest przez rok.

CENA:

200zł - I wizyta

150zł - Wizyta kontrolna

120zł - Jadłospis Szyty na Miarę 7-dniowy

200zł - Jadłospis Szyty na Miarę 14-dniowy

+ 100zł - Oferta dla par - Jeśli na wizytę przyjdziecie we dwoje - z Partnerem, Znajomym to druga osoba płaci dodatkowo tylko 100zł, a wasze Jadłospisy różnią się tylko wielkością porcji

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com