SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

DIETETYK ONLINE

 

Jeśli nie możesz do mnie dojechać, możemy się spotkać wirtualnie. Konsultacje przeprowadzam w formie połączenia wideo (np. przez whatsup), telefonicznej lub wymieniamy kwiadomości email. Wybierz taką, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa. 

To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, przebywających za granicą, Mam na pełny etat lub osób nie mogących spotkać się ze mną z innych przyczyn. Obecnie jest to jedyna całkowicie bezpieczna forma kontaktu, na jaką możemy sobie pozwolić.

Dietoterapia może być równie skuteczna jak w przypadku spotkania osobistego, ponieważ mailujemy lub rozmawiamy do skutku. U mnie online nie polega jedynie na wysłaniu ankiety i przygotowaniu na jej podstawie suchego Jadłospisu i/lub Zaleceń Żywieniowych. Dopytuję do skutku o Twoje preferencje smakowe, historię chorób, wyniki badań i uklad dnia. Podobnie jak w przypadku moich stacjonarnych klientów, to jest zawsze praca zespołowa.

Dieta jest opracowywana indywidualnie – w oparciu o Twoje aktualne zapotrzebowanie na kalorie, składniki mineralne i witaminy. Dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu nie będziesz zmuszony sięgać po zbędną suplementację.

Moim celem jest nie tylko skuteczne odchudzanie, dbam o Twoje parametry zdrowotne – biorę dodatkowo pod uwagę choroby z którymi się zmagasz (m.in. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, problemy hormonalne), a dieta jest zawsze tak ustawiona, abyś uzyskał nie tylko smukłą sylwetkę, ale  też zdrowe, mocne ciało.

Biorę pod uwagę Twój plan dnia – w jakich godzinach pracujesz, kiedy wstajesz i kładziesz się spać, ile masz czasu na przygotowanie posiłków. Nie może być inaczej, jeśli masz wytrwać w swoich postanowieniach :)

Chcesz spróbować - zadzwoń 506-073-352 lub napisz gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com - ustalimy jaka forma kontaktu i wspólpracy sprawdzi się u Ciebie

 

POSTĘPOWANIE DIETETYCZNE ONLINE:

  • Napisz lub zadzwoń - omówimy formę współpracy i termin wirtualnego spotkania. Jeśli preferujesz kontakt poprzez email to otrzymasz ankietę żywieniową do wypełnienia.
  • Drogą konsultacji wideo/telefonicznych lub poprzez wymianę wiadomości e-mail przeprowadzę  z Tobą szczegółowy wywiad dietetyczny. Na jego podstawie zostaną opracowane indywidualne zalecenia, które będą się sprawdzać w Twoim przypadku oraz Jadłospis szczegółowy lub Ilościowy. 
  • Podstawowe parametry jakie będą potrzebne do opracowania diety to Twój wzrost, wiek i aktualna waga. Jeśli masz dostęp do analizatora składu ciała i centymetra poproszę o dodatkowe paramety, ale nie są one konieczne. Przeanalizuję wynik i udzieli Ci konkretnych informacji które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.
  • Po konsultacji uzyskasz szczegółowe Zalecenia Żywieniowe oraz konkretny Jadłospis – Ilościowy lub Szczegółowy, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz. Zalecenia i Jadłospis Ilościowy otrzymasz już następnego dnia, a Szczegółowy piszę maksymalnie 7 dni, w zależości od tego nad iloma Jadłospisami aktualnie pracuję.
  • Gdy zapoznasz się z dietą i zaleceniami, możesz zadać mi dodatkowe pytania - na wszystkie usyskasz odpowiedź.

 

CENA:

200zł - Pierwsza  Konsultacja Online (60 minut) 

150zł - Kontrolna  Konsultacja Online (30 minut) 

100zł - Jadłospis Szczegółowy Indywidualny

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com