SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

ul. Wrocławska 69
55-093 Kiełczów
I piętro, Gabinet nr 11 (wejście C)

506-073-352
agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net

DIETETYK ONLINE

 

Jeśli nie możesz do mnie dojechać, możemy się spotkać wirtualnie. Konsultacje przeprowadzam w formie połączenia wideo (np. przez whatsup), telefonicznej lub wymieniamy wiadomości email. Wybierz taką, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa. 

To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych lub przebywających w innym mieście lub za granicą, Mam na pełny etat lub osób nie mogących spotkać się ze mną z innych przyczyn. 

Dietoterapia może być równie skuteczna jak w przypadku spotkania osobistego, ponieważ mailujemy lub rozmawiamy do skutku. U mnie online nie polega jedynie na wysłaniu ankiety i przygotowaniu na jej podstawie suchego Jadłospisu i/lub Zaleceń Żywieniowych. Dopytuję do skutku o Twoje preferencje smakowe, historię chorób, wyniki badań i uklad dnia. Podobnie jak w przypadku moich stacjonarnych klientów, to jest zawsze praca zespołowa.

Dieta jest opracowywana indywidualnie – w oparciu o Twoje aktualne zapotrzebowanie na kalorie, składniki mineralne i witaminy. Dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu nie będziesz zmuszony sięgać po zbędną suplementację.

Moim celem jest nie tylko skuteczne odchudzanie, dbam o Twoje parametry zdrowotne – biorę dodatkowo pod uwagę choroby z którymi się zmagasz (m.in. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, problemy hormonalne), a dieta jest zawsze tak ustawiona, abyś uzyskał nie tylko smukłą sylwetkę, ale  też zdrowe, mocne ciało.

Biorę pod uwagę Twój plan dnia – w jakich godzinach pracujesz, kiedy wstajesz i kładziesz się spać, ile masz czasu na przygotowanie posiłków. Nie może być inaczej, jeśli masz wytrwać w swoich postanowieniach :)

Chcesz spróbować - zadzwoń 506-073-352 lub napisz agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net - ustalimy jaka forma kontaktu i wspólpracy sprawdzi się u Ciebie

 

POSTĘPOWANIE DIETETYCZNE ONLINE:

  • Napisz lub zadzwoń - omówimy formę współpracy i termin wirtualnego spotkania. Jeśli preferujesz kontakt poprzez email to otrzymasz ankietę żywieniową do wypełnienia.
  • Drogą konsultacji wideo/telefonicznych lub poprzez wymianę wiadomości e-mail przeprowadzę  z Tobą szczegółowy wywiad dietetyczny
  • Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe Zalecenia Żywieniowe oraz Rozkład i Ilość Porcji do spożycia w ciągu dnia, z uwzględnieniem parametrów zdrowotnych Twojej diety. Jeśli zamówisz Jadłospis Szyty na Miarę otrzymasz również, bez dodatkowych opłat dostęp do aplikacji Dietetyk Pro. A więc dostęp do jadłospisu, listy zakupów i zaleceń. W aplikacji możesz również m. in. oznaczać zrealizowane posiłki, treningi, nawodnienie, a nawet odstępstwa od diety. Dostęp ważny jest przez rok.
  • Podstawowe parametry jakie będą potrzebne do opracowania diety to Twój wzrost, wiek i aktualna waga. Jeśli masz dostęp do analizatora składu ciała i centymetra poproszę o dodatkowe paramety, ale nie są one konieczne. Przeanalizuję wynik i udzieli Ci konkretnych informacji które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.
  • Gdy zapoznasz się z dietą i zaleceniami, możesz zadać mi dodatkowe pytania - na wszystkie usyskasz odpowiedź.

 

CENA:

200zł - I wizyta

150zł - Wizyta kontrolna

120zł - Jadłospis Szyty na Miarę 7-dniowy

200zł - Jadłospis Szyty na Miarę 14-dniowy

+ 100zł - Oferta dla par - Jeśli na wizytę przyjdziecie we dwoje - z Partnerem, Znajomym to druga osoba płaci dodatkowo tylko 100zł, a wasze Jadłospisy różnią się tylko wielkością porcji

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - agnieszka.bialek@dietetyk-wroclaw.net