SKUTECZNIE ZDROWO BEZ WYRZECZEŃ

Agnieszka Białek Gabinet Dietetyczny

WROCŁAW - MUCHOBÓR - Zagony 1/3
KIEŁCZÓW - NZOZ Przychodnia - Wilczycka 14

506-073-352
gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com

DIETETYK ONLINE

 

Jeśli nie możesz do mnie dojechać, możemy się spotkać wirtualnie. Konsultacje przeprowadzamy drogą mailową i/lub telefoniczną. To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, przebywających za granicą, mam na pełny etat lub osób nie mogących spotkać się ze mną z innych przyczyn.

Dietoterapia może być równie skuteczna jak w przypadku spotkania osobistego, ponieważ mailujemy lub rozmawiamy do skutku. U mnie online nie polega jedynie na wysłaniu ankiety i przygotowaniu na jej podstawie suchego Jadłospisu i/lub Zaleceń Żywieniowych. Dopytuję do skutku o Twoje preferencje smakowe, historię chorób, wyniki badań i uklad dnia. Podobnie jak w przypadku moich stacjonarnych klientów, to jest zawsze praca zespołowa.

Dieta jest opracowywana indywidualnie – w oparciu o Twoje aktualne zapotrzebowanie na kalorie, składniki mineralne i witaminy. Dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu nie będziesz zmuszony sięgać po zbędną suplementację.

Moim celem jest nie tylko skuteczne odchudzanie, dbam o Twoje parametry zdrowotne – biorę dodatkowo pod uwagę choroby z którymi się zmagasz (m.in. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, problemy hormonalne), a dieta jest zawsze tak ustawiona, abyś uzyskał nie tylko smukłą sylwetkę, ale  też zdrowe, piękne ciało.

Biorę pod uwagę Twój plan dnia – w jakich godzinach pracujesz, kiedy wstajesz i kładziesz się spać, ile masz czasu na przygotowanie posiłków. Nie może być inaczej, jeśli masz wytrwać w swoich postanowieniach.

Chcesz spróbować - zadzwoń 506-073-352 lub napisz gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com - wyślę Ci plik z wywiadem dietetycznym i odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania.

 

POSTĘPOWANIE DIETETYCZNE ONLINE:

  • Napisz lub zadzwoń - otrzymasz ankietę żywieniową, którą wypełnisz w wolnej chwili i odeślesz do dietetyka
  • Dietetyk drogą konsultacji mailowych i/lub telefonicznych przeprowadzi  z Tobą szczegółowy wywiad dietetyczny - odpowiesz na dodatkowe pytania, na podstawie których zostaną opracowane indywidualne zalecenia, które będą się sprawdzać w Twoim przypadku
  • Podstawowe parametry jakie będą potrzebne do opracowania diety to Twój wzrost, wiek i aktualna waga. Jeśli masz dostęp do analizatora składu ciała i centymetra poproszę o dodatkowe paramety, nie są one konieczne. Dietetyk przeanalizuje wynik i udzieli Ci konkretnych informacji które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.
  • Po dokonaniu wpłaty uzyskasz szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz konkretny Jadłospis – Ilościowy lub Szczegółowy, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz. Zalecenia i Jadłospis ilościowy otrzymasz już następnego dnia, a szczegółowy piszę maksymalnie 7 dni, w zależości od tego nad iloma Jadłospisami aktualnie pracuję.
  • Gdy zapoznasz się z dietą i zaleceniami, możesz zadać dietetykowi dodatkowe pytania - na wszystkie usyskasz odpowiedź.

 

CENA:

100zł - Konsultacja Online + Indywidualne Zalecenia Żywieniowe 

150zł - Konsultacja Online + Indywidualne Zalecenia Żywieniowe + Jadłospis Ilościowy

200zł - Konsultacja Online + Indywidualne Zalecenia Żywieniowe + Jadłospis Szczegółowy 7-dniowy

 

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól mi pomoc sobie – zacznij proces zmiany już dziś!

Zadzwoń - 506-073-352

Napisz - gabinetdietetyczny.wroc@gmail.com